Firma

Najlepsza drukarnia ever

Serwis www.bagpack.pl jest częścią grupy MULTIMA, która działa na rynku poligraficzno-reklamowym od 2002 roku. Jesteśmy czołowym producentem i dystrybutorem toreb reklamowych w Polsce. W ciągu prawie 20 lat działalności naszej firmy pracowaliśmy dla ponad 10000 firm, urzędów i instytucji z całej Polski.

Oferujemy torby papierowe (laminowane, ozdobne, ekologiczne), torby bawełniane, jutowe oraz wyroby z folii LDPE. Mamy bogate doświadczenie w produkcji najróżniejszych toreb pod indywidualne zapotrzebowanie nawet najbardziej wymagającego klienta. Wśród konkurencyjnych firm wyróżnia nas posiadanie własnego, rozbudowanego parku maszyn. Nieprzerwany i długoletni rozwój firmy w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala nam sprostać każdemu powierzonemu zleceniu. Doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników stanowi gwarancję jakości i terminowości zamówienia.

Grupa MULTIMA jest firmą odpowiedzialną społecznie (CSR – ang. Corporate Social Responsibility, społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa). Swoje wsparcie angażujemy w obszary sportu, edukacji i biznesu, które uznajemy za kluczowe dla rozwoju społeczności lokalnej. Odpowiedzialność w biznesie to nie tylko spełnienie wszystkich wymogów formalnych i prawnych, ale także zwiększone inwestycje w zasoby ludzkie, w ochronę środowiska i przyjazne relacje z kooperującymi z nami partnerami. Dlatego wsparcie wielu inicjatyw traktujemy jako źródło twórczych i potrzebnych otoczeniu innowacji.

 

Jakość

Nadrzędnym celem naszej działalności jest świadczenie usług spełniających wymagania i oczekiwania naszych Klientów. Celem firmy jest również umacnianie pozycji lidera rynku oraz uzyskiwanie wyników finansowych pozwalających na ciągły rozwój.

Gwarancją osiągnięcia powyższych celów jest:

  • utrzymywanie i doskonalenie systemu jakości
  • ciągła analiza pomiaru satysfakcji Klientów oraz przewidywanie i wyprzedzanie ich oczekiwań
  • pełne zaangażowanie właścicieli oraz pracowników dla wspólnej realizacji polityki jakości oraz celów jakościowych
  • wykształcona i doświadczona kadra, która systematycznie podnosi swoje kwalifikacje
  • nowoczesne wyposażenie techniczne, pozwalające zastosować najnowsze technologie
  • klimat zespołowej współpracy
  • indywidualna odpowiedzialność pracowników za jakość oraz ich identyfikacja z firmą

 

ZADOWOLENIE KLIENTA JEST DLA NAS CELEM NADRZĘDNYM

Nadrzędnym celem naszej działalności jest świadczenie usług spełniających wymagania i oczekiwania naszych Klientów. Celem firmy jest również umacnianie pozycji lidera rynku oraz uzyskiwanie wyników finansowych pozwalających na ciągły rozwój.