laminowane EKO ekologiczne
Torby papierowe
laminowane

Najbardziej ekskluzywne wśród toreb papierowych. 
Dopasowane do oczekiwań Klienta
Rożne rodzaje papieru, uszlachetnienia.

Torby papierowe
EKO

ekologiczne torby

różne rozmiary i kolory

Torby bawełniane
ekologiczne

Szeroki wybór toreb - naturalne i kolorowe, różne gramatury. 

Komfort użytkowania, wytrzymałość i pozytywny wpływ na środowisko.

Nasza Oferta

Biuro obsługi klienta

Nasze Biuro Obsługi Klienta pracuje
codziennie od 8.00 - 16.00
Napisz do nas.
Ofertę przygotowujemy w ciągu kilku godzin
lub zadzwoń - jeśli potrzebujesz pilnych informacji
KONTAKT

Nasze Realizacje

Zobacz więcej

ZOBACZ NASZ FILM PROMOCYJNY

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma działa nieprzerwanie od 2002 roku. Wykonujemy torby reklamowe z nadrukiem i zajmujemy się obsługą poligraficzną i reklamową firm oraz klientów indywidualnych. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, pośrednikami i hurtownikami. Doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników stanowi gwarancję jakości i terminowości zamówień.

ZAPLECZE TECHNICZNE

Wyróżnia nas posiadanie własnego, rozbudowanego parku maszyn. Długoletni rozwój firmy w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala nam sprostać każdemu powierzonemu zleceniu i wykonać dowolnie zaprojektowane torby z logo. Dzięki produkcji szerokiego wachlarza materiałów stawiamy na elastyczność w podejściu do potrzeb Klienta.

JAKOŚĆ I CENY

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów i produktów w Polsce. Dzięki temu nasze torby reklamowe cechuje najwyższa jakość wykonania oraz bardzo atrakcyjne ceny. Przy stałej współpracy naszych klientów premiujemy rabatami. Prosimy o kontakt, a otrzymacie Państwo precyzyjną, adekwatną do oczekiwań wycenę toreb reklamowych.

DOSTAWA

Od wielu lat przy wysyłce współpracujemy z firmą kurierską DPD - sprawdzonym wielokrotnie partnerem. Torby reklamowe są pakowane w bardzo bezpieczne paczki i dostarczane pod wskazany adres w ciągu 24 godzin. Jeśli zachodzi taka potrzeba jesteśmy w stanie dostarczyć towar własnym transportem - prosto do Państwa firmy.

W naszej ofercie znajdują się torby reklamowe przeznaczone do różnych zastosowań.

Najbardziej ekskluzywne z nich - papierowe torby laminowane - służą do pakowania eleganckich przedmiotów takich jak odzież, zegarki czy kosmetyki, jak również są często wykorzystywane przez firmy do przekazywania w nich folderów, upominków czy gadżetów reklamowych.

Torby papierowe eko, z papierowym uchwytem, oprócz tego, że stanowią bardziej ekonomiczną alternatywę da toreb papierowych, najczęściej znajdują zastosowanie do pakowania odzieży jak i produktów spożywczych. Z uwagi na to, że mogą być wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu ich negatywny wpływ na środowisko jest niewielki. 

Coraz większą popularność zyskują torby bawełniane. Są zazwyczaj wykorzystywane do przenoszenia zakupów, ale również coraz częściej wykorzystują je firmy do pakowania upominków dla klientów. Do głównych zalet zalicza się: lekkość, możliwość wielokrotnego używania oraz łatwe przechowywanie. Torby bawełniane, które prezentujemy w naszej ofercie, dostępne są w kilkunastu kolorach i rozmiarach, z długim lub krótkim uchwytem. 

Torby foliowe pomimo słabnącej popularności cechują się bardzo dużą wytrzymałością i atrakcyjną ceną. Są niezastąpione do pakowania cięższych przedmiotów i tam, gdzie cena odgrywa dominującą rolę.